Linda Březinová

Kurz EOV je rovný ke všem. Neomylný, chvílemi neuvěřitelný, úžasný. Otevírá oči, umožňuje nové pohledy na situace, dává možnost porozumění, ukazuje cestu. Při procházení tímto kurzem přivoníte voňavým květům podél této cesty, ale je také možné že květy budete muset teprve hledat a sázet. O to krásnější Vaše cesta bude potom. Ale vždy je plná oči otevírajících "AHA" momentů.

Objevíte jedinečnost i krásu sebe samých i našich dětí. Pochopením proč, můžeme s větší lehkostí věci měnit a tvořit si lepší budoucnost pro sebe, rodinu, děti i naše okolí. A o tom to je.

Kurz EOV jsem měla možnost zažít ze všech stran. Z pozice rodiče, který dostává doporučení, s maskou na očích jsem spoustu věcí pochopila a od března 2022 jej zažívám z pozice lektora.

Lidé přicházejí z různých důvodů, ale ve všech odcházejí obohaceni o informace, které ze svého úhlu pohledu neměli možnost zahlédnout, ať už je důvod jakýkoli. 

Ať už přicházíte proto, abyste pochopili mnohá svá proč a pospojovali nitky vlastního příběhu života. Umožnili svému dítěti něco víc a rozvinuli vzájemné vztahy, ráda budu Vaším průvodcem na cestě EOV kurzem. 

Kdo jsem? Žena. Manželka. Máma tří dětí. Ctím rovnost a snažím se v lehkosti propojit srdce a intuici s racionálním myšlením.

zpět na seznam lektorů