Kurz EOV 1KURZ JE VHODNÝ PRO DĚTI (od 7 let) i DOSPĚLÉ.

Kurz rozvoje mysli dětí, který Vám změní život. Navede Vás na cestu, na které budou Vaše děti šťastné, úspěšné, spokojené a spolu s nimi i Vy.

Jedná se o ucelený systém, ve kterém provázíme děti procesem poznání svého vědomí a učíme je, jak se svým vědomím pracovat. Rodiče jsou nedílnou součástí celého procesu, a proto je kurz považován za unikátní rodinnou terapii.

Dejte dětem, co jste sami neměli. Pomozte jim poznat a vybudovat svou osobnost, odbourat strachy a problémy. Naučte je, jak poznat sebe, umět využít své silné stránky a pracovat s těmi slabšími.

Hlavní cíle kurzu

  1. Rozvíjet mysl.

  2. Rozšířit vědomí.

  3. Posílit vůli.

  4. Aktivovat Extraokulární Vidění (zaručená aktivace u dětí 7 - 12 let).

Pro koho je kurz vhodný

Kurz je vhodný pro všechny děti a dospívající ve věku 7 - 21 let, které mají podporu obou rodičů a chtějí se rozvíjet. Nemusejí mít žádný handicap či problém. Zároveň je metoda vhodná pro děti, které se setkávají ve svém životě s problémy jako jsou strachy, plačtivost, šikana, noční můry. Problémy ve škole - učení, čtení, soustředění, určitý předmět, problémy v kolektivu, nízká sebedůvěra, hyperaktivita. Pro děti, které mají překážky zlepšit se ve sportu, problémy s autoritou, s jídlem - sladkosti, hodně jídla. 

Do kurzu mohou nastoupit pouze děti, které dosáhly věku 7 let (od 2. třídy). Pro mladší děti je kurz ještě náročný. Dítě musí být schopno vydržet hodinu aktivně spolupracovat s lektorem o samotě. Mělo by umět číst a psát minimálně na úrovni prvňáčka.

Jak vše probíhá

Program je sestaven z deseti na sebe navazujících individuálních lekcí, kdy je třeba dodržovat týdenní rozestupy. Každý týden máme jiné téma, které zpracováváme formou introspektivní psychodynamiky a rodiče pak dostanou konkrétní doporučení, jak nová přesvědčení ukotvit, a spolu s dítětem se tak rozvíjejí a posouvají. Na každé lekci děláme s dětmi uvolňovací cvičení, vizualizace, práci s intuicí a extraokulární vidění (EOV). To vše vede k benefitům, které se běžným "rozumovým" učením těžce získají.

Přínosy metody

Mezi nejčastější přínosy, které rodiče chválí je celkové uklidnění dítěte ve smyslu důvěry sám v sebe a v život. To s sebou přináší zlepšení rodinných i přátelských vztahů dítěte, otevřenou komunikaci, klidnější prožívání emocí a schopnost je lépe identifikovat a popsat. Přichází samostatnost a zodpovědnost a odchází strachy, noční můry a jiné problémy. Vzrůstá rychlost a schopnost se učit, a to nejen do školy, ale také zlepšení se ve sportu či v hraní na hudební nástroje. Přečtěte si reference rodičů, jejichž děti prošly tímto kurzem.

Schopnost otevřít své extraokulární vidění se s narůstajícím věkem dětí snižuje a my ji nemůžeme zaručit. U dětí a dospívajících se však silně rozvíjí jejich intuice, sebedůvěra a schopnost se prosadit.

Kde nás najdete

Praha 4, Praha 6, Praha 9, Tábor, Poděbrady, Jičín, Liberec, Benešov, Kladno, Přimda, Brno, Dobříš, Šumperk, Havířov, Opava, Ostrava, Liberec, Teplice, Děčín, Polička a další města budou brzy následovat. 

V případě, že chcete zapsat své dítě do kurzu v jakékoliv lokalitě, vyplňte prosím přihlášku, kterou naleznete níže. Po zaslání přihlášky Vás budeme kontaktovat.