Anna Nedvídková

Dnes už vím, že jsme TVŮRCI SVÉHO ŽIVOTA...


Při mé práci koučky a terapeutky jsem stále častěji narážela na bezradnost rodičů v oblasti výchovy dětí. Přestože jsem sama maminkou dvou úžasných dětí, nedokázala jsem rodičům pomoci tak, jak bych chtěla. Tehdy mi vstoupila do života metoda EOV.


Metoda mě naučila mnoho i o mně samotné. Podstatný moment přišel ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že děti nám zrcadlí vše, co si v sobě nosíme, ať už vědomě či nevědomě.


Zvědomění si vlastních automatických vzorců chování a programů vyžaduje důkladnou introspekci. Často nás to vede právě do dětství, kde "programování " začíná.


Metoda EOV mi pomohla pochopit individualitu a křehkost každého dítěte. 


Jednotlivé lekce nabízí vhledy do podvědomí dítěte a my získáváme jedinečnou možnost identifikovat destruktivní vzorce a potřeby dětí. 


Metoda EOV vede děti (a společně s nimi i rodiče) do jejich nitra - učí je vnímat své pocity a potřeby, naslouchat své intuici a žít v souladu se sebou samým. Otevírá neomezené možnosti, což posiluje zejména sebeVĚDOMÍ, sebeDŮVĚRU a nejen díky tomu vede k hodnotnějšímu a radostnějšímu životu, který může plynout s lehkostí.


Cítím velkou vděčnost za možnost provádět děti a jejich rodiče cestou vědomého života prostřednictvím metody EOV.
Buďme tvůrci svého života... tvořme lepší svět pro děti i pro nás.
Od srdce <3 Anna

Zpět na seznam lektorů