AKTUÁLNĚ

vidím život srdcem
 

HauboTalk Petra Horkého, byl pro nás výzvou a skvělým zážitkem, za který jsme mu vděční. Petr Horký - spisovatel, režisér a polárník v jedné osobě, mnohé zažil a lecos viděl. A proto jsme cítili, že "vidění bez očí" musí sám na vlastní kůži prožít, aby uvěřil tomu, co se zdá být pro většinu lidí neuvěřitelné.

Jan Vojáček je nejen spoluzakladatelem Centra Světladíl, ale je zároveň certifikovaným lektorem mexické metodologie Viendo por el Mundo, se kterou ve Světladíle pracujeme. Ve 3. díle rozhovoru Kupředu do minulosti, Martiny Kociánové, hovořil o tom, jak jsou děti schopné rozšířit své vědomí a vidět se zakrytýma očima

Na konci ledna jsme přijali pozvání k rozhovoru do podcastu nevidomé spisovatelky Anny Burdové, Dary života. Annu a její vodicí fenku Dixie jsme přivítali přímo u nás v Centru Světladíl.

O metodě Viendo por el Mundo, o rozšířeném vědomí, o dětech a jejich schopnostech a dalším, hovořily naše lektorky Iva Jirovcová a Radka Volfová v internetovém vysílání Cesty k sobě.

Naše lektorka Káťa přijala pozvání Veroniky Bernard do podcastu Nastav dUŠI. Co si představit pod pojmem extra okulárního vidění? Jak probíhají kurzy? Co se během kurzu děje s dětmi a jaký vliv to má na celý rodinný systém? To a mnohem více si můžete poslechnout v posledním letošním díle podcastu #NastavdUŠI