AKTUÁLNĚ

vidím život srdcem
 

Tvůrce metodiky EOV® (VEO®) a generální ředitel Vision ExtraOcular, A.C. přiletí v říjnu do České republiky, aby zde vedl své kurzy.

Minulý týden, ve dnech od 30. 5. do 4. 6., se uskutečnil lektorský kurz EOV1 na Slovensku. Vyškolilo se 7 nových lektorů.

V neděli, dne 28. května, proběhly v Poděbradech dětské prodejní trhy, které měly za cíl podpořit rozvoj obchodních dovědností dětiček. Akci, která byla součástí projektu „Srdcem pro lepší svět“ vytvořili nadaní lektoři EOV - Veronika Miláčková a Peter Marák, které můžete znát a najít v Poděbradech v našem certifikovaném pracovišti Calm2be.

Tvůrce metodiky EOV (VEO®) a generální ředitel Vision ExtraOcular, A.C. přiletí v říjnu do České republiky, aby zde vedl své kurzy.

Druhá zářijová neděle se v Centru Světladíl nesla v duchu oslav. Do Světladílu se sjeli lektoři a přátelé spolku ze všech koutů České republiky.

Jan Vojáček je nejen spoluzakladatelem Centra Světladíl, ale je zároveň certifikovaným lektorem mexické metodologie Viendo por el Mundo, se kterou ve Světladíle pracujeme. Ve 3. díle rozhovoru Kupředu do minulosti, Martiny Kociánové, hovořil o tom, jak jsou děti schopné rozšířit své vědomí a vidět se zakrytýma očima