Markéta V.

Stav před začátkem kurzu:

Daník nás rodiče už od útlého věku dokázal přesvědčit o svém názoru (docela rychle jsme to pochopili, i když u prvorozeného syna byla situace jiná), uměl si stát za svým a odhaloval naše nefunkční programy. Chtěli jsme mít jistotu, že je opravdu ve své síle, že něco nepřehlížíme, že jde svou cestou.

Kdy a jaké jste začali pozorovat změny:

Hned na prvním setkání mi lektorka potvrdila, že o Daníka v tomto směru nemusíme mít obavy, neboli jsme si jen užívali, jak přesně ví, co dělá, jak dokáže přesně a bez emocí reagovat na situace, které se ho netýkají. Nebojí se například glosovat vztahovou situaci kamarádů a poradit jejich mamince, co by bylo fajn udělat pro zlepšení. Jednou mi ulevil od bolesti hlavy.

Stav na konci kurzu:

Myslím, že se prohloubil Daníkův vztah ke staršímu bratrovi, doufám, že v nás jako rodiče má důvěru, že to s ním "myslíme dobře", že se s námi dá bavit. Jsme vděční, že jsme kurz mohli projít, i když naše práce rozhodně neskončila. Ale je to radost a dobrodružství. Je nám spolu dobře.

Lektorka: Klára Kovačíková

S lektorkou jsme byli spokojeni úplně maximálně. Klára je poklad, bylo vidět, že ji setkání těší, se synem si vytvořila velmi vřelý vztah, Daník se na lekce těšil, vždycky nám všecko dokázala dobře vysvětlit, popsat, doporučit, konzultovat, cítili jsme se s láskou opečovaní.