Denisa R.

Stav před začátkem kurzu: 

Dítě bylo ustrašené, nevěřilo si, dalo na hodnocení ostatními, špatná soustředěnost, strach z otce, strach o matku, ve škole se vyhýbalo spolužákům, všichni byli nepřátelé, tvrdohlavý horší úhlednost rukopisu, uzavřenost.

Kdy a jaké jsme začali pozorovat změny:

V průběhu kurzu to bylo dost náročné, hlavně pro mě, zvládnout emoce dítěte, mě samotné se otevírali má zranění, dítě na každou lekci jezdilo s nasráním, že tam musí, ale jakmile bylo s lektorkou, obruč povolila a podvolilo se konaní. Úkoly ho nebavili, propukla lenost, odpor, úkoly nedělal. Po každé lekci byl jak vyměněný, zamyšlený, víc v sobě a i přes odpor občas konstatoval, že to k něčemu je.

Stav na konci kurzu: 

Na konci bylo dítě rádo, že to zvládlo a že je už konec. Vidím na něm lepší sebevědomí, chuť se do něčeho pustit, sdílet, interakce s přáteli i spolužáky, čistota a úhlednost zápisků ve škole, radost i ve škole a ještě více ve volný čas, vice se otevřel fantazii a vizualizaci, strach z větší části opadl, dokáže fungovat s otcem, nebojí se jezdit sám autobusem.

Dítě si lektorku moc oblíbilo. Já jsem vděčná, za její profesionální a lidský přístup, je to úžasná bytost, předává srdcem, dekuji.

Tento kurz DOPORUČUJI. Otevírá srdce a možnosti dětem a taky rodičům, rozvíjí schopnosti a dovednosti, zlepšuje sebevědomí, víru v boha, umění vypořádat se se strachem.