Iveta J.

Stav před začátkem kurzu:

Dcera Johanka má vyspělého ducha a vysokou inteligenci. Žije v prostředí, které na ni neklade nároky, Johanka se nerozvíjela a nerostla. Hlava ji přesvědčovala o opaku, než jaká je. Myslela si, že ji to tak stačí, sama sebe snižovala, aby se přizpůsobila okolí! Mysl ji posilovala v nesebejistotě, lenosti poznávat nové věci, v neaktivitě.

Jaké změny jsem začala pozorovat během kurzu:

Před první lekcí byla naštvaná, že tam jde. Byla přesvědčená, že to vůbec nepotřebuje. Hned na první lekci změnila názor. Nové informace ji zaujaly, lektorka ji zaujala, změna prostředí, cestování, vše přispělo k tomu, že začala růst a rozkvétat.

Stav na konci kurzu:

Práce na sobě ji posílila v sebejistotě. Tím, že se dostala v energiích na vyšší úroveň, přitahuje si k sobě situace, které jsou náročnější, ale zase lákavější a opět ji to posiluje v sebedůvěře a růstu.

Informace, které jsme se dozvěděli my rodiče, byly důležité a přispěly k lepšímu vztahu s dítětem. Více jsme se k sobě přiblížili.

Tento kurz doporučuji. Zjištění, že se člověk řídí intuicí nebo rozumem a praktikovat to ve svém životě je nesmírně obohacující. Intuice = svoboda = krásný život.

Více referencí