Veronika J.

Stav na začátku kurzu:

Před začátkem kurzu byl Šimonek zlobivý - dle paní učitelky. Moc se mu nechtělo dělat domácí práce. Byl hodně mazlivý a občas lítostivý. 

Kdy a jaké změny jsem začala pozorovat:

Už po první lekci jsem začala vidět změny, začal se chovat sebevědoměji a lépe začal vycházet se spolužáky. V průběhu kurzu jsme přicházeli různými období. Ať už zlepšení nebo uvědomění si co děláme dobře, ale i špatně. Šíma na celý kurz jezdil moc rád. Už jen to, že jsme spolu mohli trávit čas jen my, nám dalo hodně. 

Stav na konci kurzu:

Došlo nám, že některé maličkosti bral jako obrovské překážky. Nyní je dokáže pojmenovat a dokážeme jít společně dál. Velkým pokrokem vidím i jeho samostatnost třeba v dělání úkolů a chápání proč je má dělat. Přijde mi více otevřený a naše pouto je silnější. Má dokonce i více kamarádů ve třídě a v kolektivu se chová jako člen ne jako kluk, co stojí opodál. Mnohem více chápeme jeho chování. 

Lektorka: Mirka Vápeníková

Jsme za tento kurz opravdu vděční a moc děkujeme lektorce Mirce. 

Tento kurz DOPORUČUJEME, protože nám otevřel dětské oči a pomohl nám ho pochopit. Šíma díky doporučením určitě bude mít jednodušší cestu životem. Rozhodně tento kurz nebyl terapii jen pro něj. Děkujeme Mirko.