Přednášeli jsme na Letní homeopatické škole 2022 v Boskovicích

04.07.2022

Česká komora klasické homeopatie pořádala Letní školu pro homeopaty, která se konala jako každý rok na začátku července na zámku v Boskovicích. Světladíl toho byl součástí. 

Byli jsme osloveni prezidentkou České komory klasické homeopatie, úžasnou paní Jaroslavou Chabrovou, abychom uskutečnili přednášku. 

Homeopati mají zájem dozvědět se, co že to vlastně ve Světladílu děláme.
S radostí jsme nabídku přijali a vyrazili do Boskovic, kde jsme měli v pondělí 4. 7. 2022 dopoledne možnost představit Centrum Světladíl. 


Přibližně 80 posluchačů, zkušení homeopati byli fantastické publikum. Děkujeme ;)


Přednášku zahájila Iva Jirovcová, kdy představila Centrum Světladíl. Jak vzniklo, co je jeho cílem, jaká je jeho cesta. Odtajnila, jak probíhají jednotlivé lekce s dětmi, jakým způsobem s nimi pracujeme, co potřebujeme od rodičů, co děti v rámci celého kurzu rozvíjejí za schopnosti, sdílela příběhy z kurzů, konkrétní příběhy rodin, se kterými se setkala a úžasné posuny dětí.

V druhé části, byla většina posluchačů součástí workshopu. Dostali úkol donést si cokoli na zakrytí očí, aby si mohli prožít hlubokou, transformační Meditaci 10 těl pod vedením Vlaďky Leškové.


V poslední části Iva představila jednotlivé kurzy, které Světladíl nabízí, jak pro děti, tak pro dospělé. 

Mezi novinkami jsou právě prožitkové kurzy pro dospělé. 

Z praxe víme, že po dokončení dětského kurzu jsou rodiče často tak ohromeni, že chtějí i oni sami projít vzdělávacím programem, jako jejich děti. 

Nyní nabízíme nové termíny pro dospělé v rámci workshopu Moje RODINA I. a Můj ŽIVOT II.


Děkujeme za nádhernou atmosféru všem zúčastněným. Vlaďka Lešková a Iva Jirovcová